Hemp Nation Eucalyptus and White Tea 535ml

Výrobca: Australian Gold
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A11112/AK
Dostupnosť: skladom 11 ks
33.29 bez DPH
39.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Hemp Nation® Eucalyptus & White Tea.

Upokojujúci eukalyptus je nasiaknutý bielym čajom bohatým na antioxidanty, ktoré vyživujú a upokojujú pleť. Skin Barrier Repair pomáha chrániť pokožku pred vonkajšími nežiadúcimi vplyvmi a zároveň dopĺňa stratu vlhkosti pre zlepšenie štruktúry pokožky. Luxusný hydratačný komplex obnovuje suchú pokožku, zatiaľ čo Age Defying Blend chráni pred známkami starnutia a poskytuje prirodzený jas.

VLASTNOSTI

  • Hydratačný komplex konopného oleja
  • Zmes proti starnutiu
  • Eukalyptus a biely čaj
  • Ochrana kožnej bariéry
  • Bez pridaných parabénov alebo farbív
  • Bez THC
  • Vegan
  • Vôňa: eukalyptus a biely čaj

 

TECHNOLÓGIA STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Eukalyptus a biely čaj: Výťažok z eukalyptu je bohatým zdrojom silných antioxidačných vlastností, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred vonkajšími nežiadúcimi vplyvmi. Je tiež známe, že pomáhajú zvyšovať hladinu ceramidov v pokožke, čím pomáhajú zlepšovať zadržiavanie vody a bariérovú funkciu pokožky. Extrakt z bieleho čaju pridáva ďalšiu vrstvu antioxidačnej sily a ochrany pre žiarivú a mladistvú pleť.

 

Skin Barrier Repair: Jedinečná zložka, ktorá sa skladá zo sfingolipidov, triglyceridov a sterolov, ktoré napodobňujú štruktúru kožnej membrány a pomáhajú udržiavať pokožku hydratovanú. To zlepšuje integritu bariéry a zároveň znižuje transepidermálnu stratu vody a zároveň pomáha s celkovým zlepšením textúry a vzhľadu pokožky.

Hydratačný komplex: Čistý konopný olej je zmiešaný s hydratačnou taveninou a silikónom, čo umožňuje ľahkú roztierateľnosť a rýchlu absorpciu, pričom pomáha spevniť pokožku a pomáha predchádzať strate vody vytvorením hydratačnej bariéry na pokožke pre dlhotrvajúcu hydratáciu.

 

HydraRich™ Blend: Výkonná kombinácia jojoby, bambuckého masla a glycerínu, ktoré chránia pokožku pred stratou vlhkosti a zaručujú dlhodobú hydratáciu.

 

Age Defying Blend: Zmes Vitamínu A, ktorý chráni pred vonkajšími vplyvmi; Vitamínu B3, o ktorom je známe, že vyrovnáva nerovnomerný tón pleti; vitamín E, ktorý pomáha chrániť pokožku pred škodlivými látkami znečisťujúcimi životné prostredie; a Soft Focus Microspheres, čo sú malé čiastočky, ktoré dodávajú telu hodvábnu textúru.

Krém dostupný v jednej veľkosti - 535ml.