Hemp Nation Aloe & Ocean Water 535ml

NOVINKA 2024
Výrobca: Australian Gold
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A11213/AK
Dostupnosť: skladom 38 ks
33.29 bez DPH
39.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Hemp Nation Aloe & Ocean Water

Predlžovač opálenia | Zmes HydraRich™ | Čistý konopný olej

VLASTNOSTI

• Hydratačný komplex so silikónom                                                                   • Vegánske zloženie

• Age Defying Blend s mikroguľôčkami                                                            • Bez pridaného THC, parabénov alebo farbív

• NeverFade™ Tattoo Protection                                                                          • Vôňa: Aloe & Ocean Water

• DermaDark® Bronzer

PRÍBEH PRODUKTU – Hemp Nation Collection

Upokojte svoju pokožku a obnovte svoje zmysly s čerstvým aloe! Jedinečná oceánska voda pomáha zlepšiť cirkuláciu, aby si udržala hydratáciu a zabránila transepidermálnej strate vody. DermaDark® poskytuje farbu bez šmúh, ktorá sa naďalej vytvára pri každodennom používaní, zatiaľ čo NeverFade™ udržuje vašu farbu pokožky jasnú. Ponorte sa, vnímajte oceánsku vodu na svojom tele a nechajte hydratačný komplex doplniť suchú pokožku. Age Defying Blend pôsobí tak, že zabraňuje známkam starnutia a poskytuje prirodzené rozjasnenie pokožky. Používajte denne a vstúpte do sveta Hemp Nation®!

TECHNOLÓGIA STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Aloe & Ocean Water: Táto jedinečná oceánska voda obsahujúca vysoké hladiny mangánu a kremičitánu pomáha zlepšiť cirkuláciu vody v pokožke, aby sa zabránilo transepidermálnej strate vody, aby sa zachovala hydratácia. Náš exkluzívny produkt ActiveAloe® obsahuje viac ako 200 aminokyselín, vitamínov, antioxidantov, minerálov a enzýmov. Toto vysoko koncentrované Aloe Vera pomáha upokojiť, zjemniť a zvlhčiť pokožku.

DermaDark® Bronzer: Prírodný zvýrazňovač farieb, ktorý poskytuje rýchlu farbu bez šmúh; tiež vytvára farbu postupne pri každodennom používaní aj bez vystavenia UV žiareniu.

 NeverFade™ Tattoo Protection: Patentované zložky pomáhajú hydratovať a zvlhčovať pre žiarivý pigment.

Hydratačný komplex: Čistý konopný olej je zmiešaný s hydratačnou taveninou a silikónom, čo umožňuje ľahkú roztierateľnosť a rýchlu absorpciu a zároveň pomáha spevniť pokožku a zabrániť strate vody vytvorením hydratačnej bariéry na pokožke pre dlhotrvajúcu hydratáciu.

HydraRich™ Blend: Špičková hydratačná zmes, ktorá hydratuje a uzamyká vlhkosť v pokožke.

Age Defying Blend: Super fúzia vitamínov A, B3 a E pomáha pri ochrane pred vonkajšími agresormi, pomáha vyrovnávať nerovnomerný tón pleti a pomáha chrániť pokožku pred škodlivými látkami znečisťujúcimi životné prostredie. Mikroguľôčky Soft Focus sú malé častice, ktoré dodávajú telu hodvábnu textúru a poskytujú pleti zjemňujúce účinky, ktoré pomáhajú znižovať výskyt jemných liniek a vrások.

 DOSTUPNÉ VEĽKOSTI

535 ml

 ĎALŠIE INFORMÁCIE

Úplne prvý Hemp Nation, ktorý má DermaDark® a Tattoo Protection!