That'so On the Go DARK - SPECIAL EDITION 75ml - PRASKNUTÝ VRCHNÁK

Novinka!
Výrobca: That'so
Záručná doba: 24 mesiacov
DOSTUPNOSŤ: 1 kus
Cena bez DPH: 15.30
18.36
Pôvodná cena 21.60, Zľava 15 %
ks

That'so On the Go DARK - SPECIAL EDITION

Prasknutý vrchnák, sprej je v poriadku (viď foto)

Hydratačný samoopaľovací sprej na tvár a telo.

Má dvojitý efekt:

1. okamžitá farba vďaka prírodnému bronzovo-zlatému pigmentu (zmyje sa po prvom umytí)

2. dlhotrvajúca farba, ktorá sa vyvíja 3-4 hodiny po aplikácii (počas ktorých by ste nemali prísť do kontaktu s vodou) a trvá 3-4 dni

 

AKTÍVNE ZLOŽKY:

  1. Bronzer Food Pigments - okamžité opálenie sa získava vďaka kozmetickému bronzeru, ktorý je zmesou farebných pigmentov, ktoré sa tiež využívajú v strave a je bezpečný pre pokožu
  2. DHA - zložka ktorá sa získava z cukrovej trstiny a má za úlohu udržiavať dlhodobé opálenie, bez akéhokoľvek poškodenia pokožky. Pôsobí na povrchovú vrstvu epidermy a dodáva jasnú farbu a intenzívne sfarbenie, ktoré s prirodzeným odlupovaním pokožky postupne klesá bez zanechania škvŕn. Výrobok neobsahuje erytrulózu. 
  3. Aloe Vera - extrakt z tejto liečivej rastlinky je známy už od staroveku svojimi upokojujúcimi a hydratačnými vlastnosťami. Aloe pôsobí ako skutočná úľava pre pokožku, ktorej dodáva hebkosť spolu s okamžitým pocitom sviežosti.

 

Vôňa: mandľa, čerešňa a vanilka.

Dermatologicky testované.

Testované na Nikel.

Použitie: Držte asi 10cm od sprejovanej časti tela. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa objaví podráždenie, nepoužívajte!  Neobsahuje ochranu pred slnečným žiarením.