Naposledy zobrazené
 
 

Pondelok - Piatok
9:00 - 16:00

Potrebujete poradiť a
neviete si vybrať?

Zavolajte nám!

+421 903 243 248

info@australiangold.skfree-delivery-logo copy.jpg

Doprava nad 70€
ZDARMA!

 


Australian Gold Instant sunless lotion 177ml

ZĽAVA
Cena 9.00
Pôvodná cena 20.00, Zľava 55 %
DOSTUPNOSŤ: do vypredania zásob
Cena bez DPH: 7.50
Kód produktu: A40177
Výrobca: Australian Gold
Záručná doba: do 30.6.2019
KS

Samoopaľovací krém na telo a tvár na získanie prirodzeného opálenia bez opaľovania.
Dosiahnite tú vynikajúcu farbu, po ktorej túžite s týmto luxusným samoopaľovacím mliekom. Ponúka dokonalú rovnováhu medzi samoopaľovacími zložkami a hydratačnou starostlivosťou, pre okamžité, prirodzene bronzové opálenie. Deep Darkening Color Blend poskytuje okamžitú žiarivú farbu, DHA a DermaDark bronzery umožnia oneskorené, rozvinutejšie farby. Hydratačná FadeDefy technológia chráni a regeneruje pokožku pre najlepšie výsledky opálenia. Kofeínové výťažky spevňujú pokožku a dodávajú jej elegantný vzhľad.


OBSAHUJE:

Deep Darkening Color Blend: 
Dokonalá kombinácia orechov, DHA a erythrulosy zmiešaná s karamelom a DermaDank bronzermi pre prirodzený bronzový odtieň. 
FadeDefy™ technológia: Kakadu Plum - najbohatší zdroj vitamínu C a bambucké maslo hydratujú a chránia pokožku pre dlhotrvajúce, bohaté farby.
Skin Softeners Blend: Zmes Maka výťažkov a vitamínu B poskytujú mimoriadnu hydratáciu.
Kofeín: Spevňuje pokožku a dodáva jej elegantný vzhľad.


Správna aplikácia samoopaľovacích prípravkov:

Pred aplikáciou spreja alebo krému sa osprchujte a urobte si peeling suchej časti pokožky (lakte, kolená, päty). Doporučujeme použiť Australian Gold - Hemp Nation Natural Fruit and Sugar Scrub. Pokožku dokonale utrite. Odstránte si make-up, deodoraty a hydratačné prípravky na olejovom základe. Lakte, kolená a päty si ošetrite hydratačným prípravkom bez olejovej zložky a nechajte dokonale vstrebať. Krúživými pohybmi rovnomerne aplikujte na pokožku samoopaľovací krém. Keď používate sprej, dokonale ho pretrepte a zo vzdialenosti 25cm striekajte na pokožku. Nechajte zaschnúť 2 minúty. Pre dlhotrvajúcu prirodzenú farbu opakujte 2-3 za týždeň. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky mydlom a nesprchujte sa 2-4 hodiny. Vyhnite sa pohybovým aktivitám, pri ktorých dochádza k nadmernému poteniu a plávaniu. Príjemne vonia, preto tieto prípravky môžete používať aj ráno. V deň aplikácie noste tmavšie oblečenie, mohlo by prísť k znečisteniu odevu.