Samoopaľovací roztok ULTRA DARK 10% DHA 1 L

NOVÝ DIZAJN
Výrobca: That´so
Záručná doba: 6 mesiacov po otvorení
Kód: 0139902/AK
Dostupnosť: skladom 4 ks
42.00 bez DPH
50.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

SAMOOPAĽOVACÍ MAKEUP ULTRA DARK 10% DHA

Pre krásne, prirodzené a dlhotrvajúce opálenie je tento profesionálny samoopaľovací krém pre nástrek úplne ideálny. Pokožka získa tmavé opálenie po 3-6 hodín. Prípravok obsahuje aloe vera.

Účinok:

  • Zlatisté opálenie vzniká vďaka kombinácii 10% DHA zložke s Troxerutinom . Naviac opálenie stále silnie, konečný efekt je až po 3 - 6 hodinách. Behom tejto doby sa vyhnite kontaktu s vodou. Farba by sa mohla zmyť.
  • Žiadne farebné nedokonalosti ako napríklad nepríjemný oranžový odtieň. Opálenie dokonca napomáha trvalo zakryť akné alebo pigmentové škvrny. 

 

Aplikácia:

Profesionálny systém That´so, ktorý obsahuje špeciálnu striekaciu pištoľ, aplikuje tento prípravok. Celý proces sa robí prístrojom Beauty Espresso. Toto zariadenie je možné umiestniť na akékoľvek miesto, pretože nie je hlučný, takže nenarušuje atmosféru ani zákazníčky v salóne. 

Nástrek sa robí na celé telo, vrátane tváre a dekoltu.

Dôležité je pred použitím nádobu poriadne pretrepať!

Upozornenie:

Vyhnite sa kontaktu s očami. Pokiaľ sa prípravok dostane do očí, poriadne vypláchnite vodou! Ak sa objaví podráždenie, okamžite prestaňte s nástrekom. Prípravok je určený len na vonkajšie použitie. Neobsahuje ochranu proti UV žiareniu.

Aktivné zložky:

  • Dihydroxyaceton (DHA): po nanesení je vďaka cukru, ktorý reaguje s aminokyselinami vytvorený žltohnedý nádych na vrchnej vrstve pokožky, ktorý je úplne rovnaký ako odtieň pri opaľovaní na slnku. DHA je bez zápachu a vedľajších účinkov, pretože je to čisto prírodný produkt. Farba pri obnovení pokožky zmizne.
  • Troxerutin: Bioflavonoid prítomný v prírode a vybavený upokojujúcimi a ochrannymi zložkami proti kožnej mikrocirkulácii. Krásne spolupracuje s DHA pre rýchlejší rozvoj samoopaľovania.
  • Bronz: Zaisťuje okamžité sfarbenie pleti
  • Aloe (Aloe barbadensis): extrakt z aloe vera má dlhodobé hydratačné účinky, takže pleť je po opálení krásne hladká a rozžiarená

Výrobok neobsahuje parabény!

Objem: 1 000 ml