Rapid Tanning Intensifier Lotion 15 ml

Výrobca: Australian Gold
Kód: A10624/AK
Dostupnosť: skladom 169 ks
3.75 bez DPH
4.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Krém do solária a na opaľovanie vonku Rapid tanning intensifier 15 ml

Telové opalovacie mlieko bez bronzeru, ideálne pre použitie vonku aj pre opalovanie v soláriu pre získanie okamžitého prirodzeného tmavého opálenia. Exkluzívna zmes Biosine Complex® nesúca živiny, hydratačné a chrániace látky. Pomáha udržiavať pokožku hydratovanú a stabilizovanú pre maximálne výsledky opálenia. Obohatené o hydratujúce Aloe Vera. Vitasome Complex™ zmes antioxidačných vitamínov pre poskytnutie kvalitnej starostlivosti o pokožku a ochranu pred tvorbou vrások. Napomáha regeneráci zdravých kožních buniek a chráni pokožku počas opalovania. Bambucké maslo vyživuje a hydratuje. LiposomyTechnology je pokročilý systém hlbokého dodania živín tam, kde sú potrebné pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri opalovaní.

POZOR!!! Pri opalovaní na slnku je treba mať na pamäti, že produkt neobsahuje ochranu pred spálením slnkom – ochranné filtre SPF. V tomto prípade je určený len pre skúsených používateľov.

S týmto urýchlujúcim mliekom sa presvečíte o tom, ako rýchlo a kvalitne sa dá dosiahnuť tropické opálenie s kakaovou vôňou.