PROMO AKCIA That'so HD TAN KIT

ODPORÚČAME
Cena 32.00
Pôvodná cena 40.00, Zľava 20 %
DOSTUPNOSŤ: na sklade
Cena bez DPH: 26.67
Výrobca: That'so
Záručná doba: 13.11.2020
KS

That'so HDTAN KIT

Táto sada obsahuje: Peeling pre dlhotrvajúce opálenie z kokosového orecha a olivového oleja pre jemnú a hydratovanú pokožku,  Sprej HD tan s Bronzerom a DHA pre intenzívne, tmavé opálenie, ktoré vydrží až 5 dní a špeciálnu rukavicu na nanášanie spreju. Produkty sú dermatologicky testované, bez parabénov a testované na Nikel.

Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa objaví podráždenie, nepoužívajte. Neobsahuje ochranu pred slnečným žiarením. Len na vonkajšie použitie.  

Exfoliating Body Gel – Exfoliačný telový peeling

Tento exfoliačný telový gél je “must have” pre každého, kto sa opaľuje! Perfektný prípravok pre samo-opaľovaciu procedúru, aby ste pripravili Vašu pokožku  a pomohli predĺžiť bezchybné opálenie . Transparentný gél z kokosového orecha a olivového oleja.  Jemná masáž na tvári a tele dodá žiarivosť pokožke a pomôže jej jemne eliminovať  odumreté bunky a iné nečistoty, a tým dosiahnete lepšie opaľovacie výsledky. Olivový olej udržuje pokožku jemnú a hydratovanú.

Aktívne zložky

Prášok z kokosového orecha: prírodná exfoliačná zložka, prášok z jemne mletých škrupín z kokosových orechov, pre jemný peeling

Arginín: zabezpečuje intenzívne, rovnomerné a dlho-trvajúce opaľovacie výsledky

Olivový olej: olej získaný zo zrelých plodov olív. Vďaka zvláčňujúcim schopnostiam zanecháva pokožku hydratovanú a jemnú

Použitie

Pre najlepší výsledok použite peeling 24 hodín pred samo-opaľovacou procedúrou. Vmasírujte do vlhkej pokožky krúživými pohybmi, aby ste odstránili z pokožky nečistoty a odumreté bunky. Po použití opláchnite.

 

HDTAN

Ultra tmavý, hydratačný a proti-stárnucí  opaľovací krém. Tento prípravok má dvojitý efekt:

  1. Instatné intenzívné opaľovanie vďaka ultra tmavým bronzovým pigmentom
  2. Dlhotrvajúce samoopaľovanie ktoré sa vyvíja 2-3 hodiny po aplikácii (počas thto času je nutné vyhnúť sa vode) a trvá až 5 dní. Dermatologicky testovaná formula vhodná pre všetky typy pleti. Nezanecháva škvrny ani nepríjemný zápach. Ľahké zmytie z látky alebo vlasov.

 

Aktívne zložky:

Food-pigment bronzer: okamžité opálenie je dosiahnuté vďaka kozmetickému bronzeru,  zmiešaný s farebnými pigmentmi taktiež používaný v potravinárskom priemysle a bezpečný pre telo.

DHA (odložené bronzery): extrakt z cukrovej trstiny ktorý zaručí postupné dlhotrvajúce opálenie, bez poškodenia pokožky. Prípravok pracuje vo vrchnej časti epidermy, dodávajúc oslnivé a intenzívne sfarbenie, ktoré pomaly klesá s prirodzenou exfoliáciou pokožky bez zanechania akýchkoľvek škvŕn. Tento produkt neobsahuje erytrulózu.

Gransolve DMI: molekula získaná z kukurice. Zvyšuje preniknutie zložiek do pokožky pre vyššiu efektivitu. Stabilizuje formulu a zabezpečuje dlhotrvajúce jednotné opálenie bez čmúh.

Aloe Vera: zázračné účinky aloe vera sú známe už od antiky. Dodávajú pokožke jemnosť a hydratáciu, čistia pokožku a ošetrujú nedostatky na nej.

MATRIXIL TM: silná proti-stárnuca zložka ktorá redukuje vrásky a dodávajú pokožke elasticitu.

Použitie:

Nasprejujte na špeciálnu rukavicu a aplikujte na pokožku pravidelnými krúživými pohybmi. Než sa oblečiete, počkajte kým bude pokožka suchá na dotyk. Pre rýchlejší výsledok použite fén. Aby ste si opálenie udržali, aplikujte raz týždenne.