Magnetize 300ml

NOVINKA 2024
Výrobca: Australian Gold
Kód: A11205/AK
Dostupnosť: skladom 8 ks
99.17 bez DPH
119.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

MagNetize - krém do solária

25th Dimension Hybrid Dark Bronzer | Vynikajúca zmes starostlivosti o pleť | Bezchybná povrchová úprava

VLASTNOSTI:

• UV & Red Light DHA Bronzer

• Aminokyseliny

• Kolagén

• Koreň marshmallow – Ibiš Lekársky

 

• Bioaktívne bronzujúce minerály

• Bez pridaných parabénov

• ATO inhibítor

• Vôňa: Ananás Grapefruit Paradise – ružová

Grapefruit, ananás, papája, mandarínka, agáve a pižmo

PRÍBEH PRODUKTU—Premium Collection 

Zamerajte sa na Magnetize™, produkt na dvojaké použitie, ktorý pomáha zvýrazniť farby a účinky liečby červeným svetlom. Tento 25 násobný Hybrid Dark Bronzer kombinuje kokosový olej a bronzery pre nádhernú pleť – priťahuje len tých najlepších. Red Light Effects podnecuje tvorbu elastínu a kolagénu, čím pomáha znižovať vzhľad jemných liniek a vrások. Vynikajúca zmes starostlivosti o pleť spája koreň ibiša lekárskeho a kolagénu. Priťahuje vlhkosť do pokožky, udržuje ju hydratovanú a podporuje tónovanie pokožky. Upútajte pozornosť, ktorú chcete, s Magnetize™!FAREBNÁ TECHNOLÓGIA!

Hybridný tmavý bronzer 25th násobný: Špeciálne navrhnutý bronzový komplex s annattom, karamelom, čiernym orechom, melanínom, hennou a tyrozínom, ktorý poskytuje jednotnú okamžitú farbu a stimuluje vývoj farby, ktorý sa časom vyvíja.

TECHNOLÓGIA STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Vynikajúca zmes starostlivosti o pleť: Karamel ukladá na pokožke bohatý odtieň, zatiaľ čo DHA a erytrulóza sa naďalej vyvíjajú. Ďalšie prírodné bronzery a zvýrazňovače opálenia v tejto zmesi, ako je algotan, škrupina čierneho orecha, annatto a maka, zvyšujú melanín pre konzistentnú, tmavšiu farbu. 

 

Účinky červeného svetla: Táto zmes bohatá na aminokyseliny podporuje produkciu kolagénu a elastínu, aby pomohla poskytnúť pokožke podporu, zlepšiť hladkosť a znížiť výskyt jemných liniek a vrások, ak sa používa v spojení s liečbou červeným svetlom..

 

Bioaktívne bronzujúce minerály: Tento minerálny kokteil 92 základných minerálov, ktorý sa prirodzene získava z morskej soli, pomáha omladiť a vyhladzovať pokožku; Meď, zinok a vápnik sú známe ako stopové prvky zvyšujúce melanín, ktoré preukázateľne pomáhajú zlepšiť prísun minerálov, zvyšujú množstvo vytvoreného melanínu a dodávajú ďalšiu podporu farebnej aktivite.

 

Flawless Finish: Prírodný polymér kukuričného škrobu, pôsobí ako hydratačný prostriedok na pokožku, dodáva jej jemný, rovnomerný matný povrch.

 

Soft Scent After Tan Inhibitor: Je klinicky dokázané, že patentovaná zložka potláčajúca zápach stabilizuje pH pokožky, bráni podráždeniu a nepríjemným pachom a zároveň poskytuje hydratáciu, zjemňuje pokožku a zjemňuje kožné póry.

 

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI

300 ml Tuba | 15 ml sáčok

 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Magnetize™ je naša prvá pleťová voda Red Light s DHA. Toto mlieko je ideálne pre zákazníkov, ktorí hľadajú luxusný hybridný krém.