Naposledy zobrazené
 
 

Pondelok - Piatok
9:30 - 18:00

Potrebujete poradiť a
neviete si vybrať?

Zavolajte nám!

+421 903 243 248

info@australiangold.skfree-delivery-logo copy.jpg

Doprava nad 70€
ZDARMA!

 


JWOWW One And Done™ Bronzer 15ml

Cena 10.25
DOSTUPNOSŤ: na objednávku
Objem:
15ml

Cena bez DPH: 8.54
Kód produktu: W00201
Výrobca: AustralianGold
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

krém do solária JWOWW One And Done™ Bronzer

Je jedným z najnovších prírastkov do zbierky JWOWW a jednou z najsilnejších opaľovacích formúl. Super vylepšený bronzer je navrhnutý tak, aby zanechal pleť úžasne tmavú už po prvom opaľovaní. Exkluzívna fúzie bronzerov vrátane DHA stimuluje produkciu melanínu. So zložkami starostlivosťi o pokožku s podpisom Jenni 's pre zážitok opálenia, ako keď sa práve vrátite z pláže. YOLO - skrátka Žiješ len raz !!!

Môžeš vyzerať skvele so zmyselnou vôňou ázijské hrušky.

Je ideálny pre mierne předopálenou pleť, ktoré zaistia exkluzívny prechod k hlbokému odtieňu sfarbenia pleti a pre udržanie získaného stupňa opálenie.

Zložky pre prirodzené opálenie a starostlivosť o pleť:

  • One and Done™ Bronzing Blend - garancia tmavého sfarbenia počas jedného opaľovania s revolučnou technológiou - pôsobením UV žiarenia Vaše telo uvoľní enzýmy nazývané tyrozín, ktoré stimulujú produkciu kožného pigmentu, známeho ako melanín. Pigment je to, čo dáva pokožke jej farbu a s rýchlou produkciou sa dosiahne zlatistého sfarbenia. Čím viac melanínu v koži, tým tmavšie opálenie bude.
  • DHA a černý ořech - špeciálne vytvorený komplex, tieto zložky kozmeticky vylepšujú farbu a Vaše opálenie sa stáva tmavšie a žiarivejšie.
  • Jenni 's Signature Blend - jogurtová základňa obohatená olejom z čiernych ríbezlí a extraktom hrušky pre viditeľne delikátne hladšiu pokožku.
  • Extrakt hrušky - má vyhladzujúce a regeneračné účinky, zvlhčuje pokožku a navracia jej prirodzenú farbu a sviežosť, spomaľuje tiež starnutie a chránia pred ultrafialovými lúčmi.
  • Jogurtová základňa - vyrobené z pravého jogurtu, ktorý je bohatý na bielkoviny a živiny, ktoré pomáhajú pripraviť pokožku na opaľovanie, zaisťujú správne vstrebávanie účinných zložiek a zrýchľujú produkciu melanínu pre vytvorenie tmavého opálenia.
  • Extrakt čiernych ríbezlí - antioxidant, známy pre svoju vysokú nutričnú hodnotu, redukuje množstvo voľných radikálov v rôznych vrstvách Vašej pokožky, zjemňuje a vyživuje.
  • Fresh-to-Death Essentials - vitamín E a bambucké maslo hydratuje a dodáva pokožke hodvábny vzhľad.
  • Vitamíny A, E - pomáhajú bojovať proti poškodeniu UV žiarením, zmierňujú oxidačný stres a robia pokožku viditeľne mladšiu a žiarivejšiu.
  • Bambucké maslo - vďaka vysokému obsahu vitamínov bohato vyživuje pokožku a vytvára výdatnú ochranu pred vysúšaním.
  • Mad Moisturizers - štyri luxusné oleje udržujú pleť hydratovanú a pripravenú pre získanie tmavej farby.

Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód