JWOWW Hypoallergenic White DHA Bronzer 400ml

NOVINKA 2023
Výrobca: AustralianGold
Kód: W11120/AK
Dostupnosť: skladom 2 ks
77.08 bez DPH
92.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

JWOWW Hypoallergenic White Bronzer 400 ml ™ - krém do solária

Doprajte svojej pokožke trochu lásky navyše s týmto hypoalergénnym bielym DHA bronzerom. Bronzová zmes bielej DHA poskytuje prirodzené zlaté výsledky a zároveň umožňuje hlbšiu, oneskorenú farbu. Upokojujúca starostlivosť o pleť vyživuje pokožku. Hydratácia a antioxidanty na upokojenie a boj proti voľným radikálom pre dokonale žiarivú pleť. Enhanced InkDrink™ Complex pomáha zmäkčiť pokožku a zvlhčiť tetovanie pre žiarivé farby atramentu, zatiaľ čo intenzívna zmes vlhkosti pomáha utesniť vlhkosť pre dlhšie trvajúce farebné výsledky. Získajte všetko a buďte bez starostí!

"Môj hektický rozvrh často znamená vystresovanú a citlivú pokožku. Toto čisté a jednoduché zloženie prináša úžasné výsledky s luxusnými ingredienciami milujúcimi pokožku, keď vaša pokožka potrebuje trochu viac pozornosti! xoxo" JWOWW – Jenni Farley

VLASTNOSTI KRÉMU:
• Vysoký obsah DHA a prírodný bronzer
• Starostlivosť o pleť proti starnutiu
• Intenzívna hydratácia
• Ochrana tetovania
• 90 % prírodného a veganského pôvodu
• Bez pridaných farbív, parabénov alebo silikónov
• ATO inhibítor
• Vôňa: Agáve Nectar – Green Agave, Nektár, Ananás, Cyklámen, Santalové drevo a ambra

FAREBNÁ TECHNOLÓGIA:

White DHA Bronzing Blend: Annatto obsahuje beta karotén, prírodné farbivo, ktoré pomáha navodiť pokožku pigmentácia pre okamžitú bronzovú dokonalosť. Vysoká hladina čírej DHA je zmiešaná s erytrulózou na dosiahnutie rovnomernosti aplikácia a postupný vývoj farby až 24 hodín po opaľovaní.

TECHNOLÓGIA STAROSTLIVOSTI O PLEŤ
Upokojujúca starostlivosť o pleť: Všestranná zmes starostlivosti o pleť z oleja Babassu a oleja zo semien Tamanu pomáha poskytnúť hĺbokú hydratáciu a zároveň zlepšenie bariéry vlhkosti pokožky; obsahuje silné antioxidanty a mastné kyseliny, ktoré poskytujú ochranu pred vonkajšími stresovými faktormi pre mladistvú a hladkú pleť.

Enhanced Ink-Drink™ Complex: Z pôvodného komplexu bambuckého masla, bohaté na vitamín A a E, pomáha neutralizovať voľné radikály a zároveň zmäkčuje a zvlhčuje pokožku, zatiaľ čo malina chráni lesk tetovania - zníženie poškodenia farby tetovania. Teraz vylepšené o maslo Cupuacu, ktoré pomáha poskytovať upokojujúce a vyhladzujúce výhody a zároveň hydratáciu pre žiarivejšie farby atramentu.

Intenzívna hydratačná zmes: Výkonná kombinácia zvlhčovadla a zmäkčovadiel, vrátane masla zo semien Murumuru, ktoré pomáha absorbovať a uzatvárať vlhkosť, aby sa rehydratovala pokožka je hladká, hodvábna a umožňuje vývoj farby, aby vydržal o niekoľko dní dlhšie.

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI
400 ml fľaša | Balík 0,5 oz

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Táto formulácia prechádza dodatočným požadovaným testovaním, aby sa zaistilo, že je perfektný opaľovač na citlivú pokožku.