JWOWW Hypoallergenic DHA bronzer 400 ml

NOVINKA 2024
Výrobca: Australian Gold
Kód: W11214/AK
Dostupnosť: skladom 5 ks
78.75 bez DPH
94.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

JWOWW Hypoallergenic DHA bronzer 400 ml

Intenzívna vlhkosť | Najvyššia starostlivosť o pleť | Enhanced Ink-Drink Complex

VLASTNOSTI

  • DHA & Karamel             
  • Bez pridaných farbív, parabénov alebo silikónov
  • Kahai olej
  • Vôňa: hypoalergénne jablko, jablko, broskyňa, šampanské, pižmo a vanilka
  • 90 % Prírodného pôvodu
  • Hypoalergénny a vegánsky

PRÍBEH PRODUKTU:

Urobte zo svojej pokožky prioritu tým, že jej dáte len to najlepšie. Tento hypoalergénny DHA bronzer s okamžitou farbou poskytuje vašej pokožke lásku, ktorú potrebuje a zároveň dodáva prirodzený lesk. Technológia Supreme Skincare Technology obsahuje kahai olej, ktorý pomáha hydratovať, tonizovať a odolávať starnutiu a navyše podporuje kožnú bariéru. Enhanced Ink-Drink™ Complex pomáha upokojiť pokožku a zvlhčiť tetovanie pre žiarivé farby atramentu a Intense Moisture Blend pomáha uzavrieť vlhkosť pre dlhšie trvajúce farebné výsledky.

"Vždy hľadám tú najlepšiu starostlivosť o pleť vo svojich produktoch. Milujem toto čisté zloženie, pretože poskytuje prírodné zložky, aby ste dosiahli úžasné opálenie! Xoxo" JWOWW – Jenni Farley

FAREBNÁ TECHNOLÓGIA

Dychberúca bronzujúca zmes: Zmes DHA a karamelu poskytuje okamžitú aj oneskorenú farbu a poskytuje prirodzený lesk dobre upravenej a hydratovanej pokožke.

TECHNOLÓGIA STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Špičková technológia starostlivosti o pleť: Kahai Oil je známy tým, že má vlastnosti proti starnutiu a pomáha hydratovať, tonizovať a vyhladzovať pokožku. Obsahuje vitamín A, E a niekoľko mastných kyselín, ktoré pomáhajú podporovať kožnú bariéru.

 Enhanced Ink-Drink™ Complex: Z pôvodného komplexu bambucké maslo, bohaté na vitamín A a E, pomáha neutralizovať voľné radikály a zároveň zjemňuje a zvlhčuje pokožku. Výťažok z maliny chráni lesk tetovania znížením poškodenia farby. Teraz obohatené o maslo Cupuacu, pomáha poskytovať upokojujúce a vyhladzujúce účinky a zároveň hydratuje pre žiarivé farby pigmentu.

Intense Moisture Blend: Výkonná kombinácia zvlhčovadla a zmäkčovadiel, vrátane masla zo semienok Murumuru, pomáha nasávať a uzatvárať vlhkosť, aby rehydratovala pokožku, aby bola hladká, hodvábna a umožňuje, aby sa farba vyvíjala aj po niekoľkých dní.

ATO Inhibítor: Witch Hazel sa používa na zabránenie vzniku pachov po opaľovaní. 

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

400 ml fľaša | 15 ml sáčok

ĎALŠIE INFORMÁCIE: Skvelé pre tých, ktorí milujú hypoalergénnu bielu DHA od JWOWW, ale chcú okamžitú farbu z prírodných bronzerov.