Hot! with Bronzers™15ml

- 10% DO VYPREDANIA ZÁSOB
Výrobca: AustralianGold
Kód: A10450/AK
Dostupnosť: skladom 23 ks
7.88 bez DPH
9.45 ks
Pôvodná cena 10.50, Zľava 10 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Hot! s Bronzermi - krém do solária

Tmavá hydratovaná farba iba po jednom stretnutí s Hot!® with Bronzers! Telový opaľovací krém do solária využíva jedinečnú základnú zložku Aloe Vera, ktorá sa stará a hydratuje pokožku pre jej hebký dotyk. Moderné tmavé 30x bronzery poskytujú okamžité bronzové potešenie, zatiaľ čo SkinDew™ Bronzing Complex obsahujúci DHA a DermaDark® dodáva „smädnej“ pokožke dávku hydratácie pre hlboké opálenie. Modernizovaný Biosine Complex zjemňuje a ukľudňuje za účelom hodvábne hladkej a žiarivej pleti. FadeDefy™ Technology (Kakadu slivka a bambucké maslo) zaručuje predĺženie tmavých výsledkov o niekoľko dní dlhšie. Splňuje požiadavku pre DHA bronzer v rámci Aloe kolekcie, uspokojuje módne požiadavky pre viac unisexový dizajn v rámci tejto kolekcie a ťaží z popularity mena Hot!®. Univerzálny produkt pre ženy aj mužov so základným opálením k intenzívnej stimulácii produkcie melanínu a pozvoľnému prechodu na maximálny stupeň opálenia a tiež na udržanie ich súčasného opálenia. Produkt neobsahuje parabény.

Vôňa: klasické CocoaDreams (kakaové sny): hlavné tóny pomarančov, citrusov a banánov; stredné tóny kokosových orechov a ruží; spodné tóny sladkej vanilky.

Charakteristika produktu:

Aloe-Based Advanced Dark Bronzer (tmavý modernizovaný bronzer založený na Aloe Vera)
SkinDew Bronzing Complex (samoopaľovací komplex)

Vlastnosti produktu:

Aloe-base – vysoko koncentrovaný gél Aloe Vera hojí, ukľudňuje a hydratuje pre vláčnu pokožku.
Advanced Dark Bronzer - moderný tmavý bronzer.
SkinDew™ Bronzing Complex - samoopaľovací komplex.
Biosine Complex® - dokonalá kombinácia prísad, ktoré ukľudňujú, zjemňujú a zvláčňujú pre maximálne výsledky opálenia.
FadeDefy™ Technology
- slivka kakadu a bambucké maslo pokožku hydratujú, chránia a revitalizujú pre dlhšiu životnosť tmavého opálenia.

Ako pôsobí:

Aloe-base - na zadnej etikete ako 1. prísada. Je získavaná prírodnou cestou z listov Aloe Vera. Pokožku zjemňuje a ukľudňuje, zanecháva ju hebkú na dotyk.
Advanced Dark Bronzer - výkonná kombinácia prírodných bronzerov poskytuje okamžité tmavé výsledky opaľovania bez šmúh.
SkinDew™ Bronzing Complex
- komplex DHA, DermaDark® a hydratačné prípravky sa  spolu dokonale miešajú za účelom zvýšenia hydratácie a dlhšieho trvania tmavého bronzového odtieňa.
Biosine Complex® - Tea Tree olej, olivový olej, olej z tungovníka moluckého, panthenol a skvalén umožňujú maximálnu produkciu melanínu uvoľneného UV žiarením.
FadeDefy™ Technology - austrálska slivka kakadu má protizápalové vlastnosti a je zdrojom antioxidantov a vitamínu C. V kombinácii s bambuckým maslom pokožku hydratuje, chráni a napravuje nedostatky pokožky pre dlhšiu životnosť tmavého opálenia, ktoré nevybledne.