Hemp Nation Sea Salt & Sandalwood™ 535ml

Výrobca: AustralianGold
Kód: A10771/AK
Dostupnosť: skladom 1 ks
30.42 bez DPH
36.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Hemp Nation Sea Salt & Sandalwood - krém po opaľovaní

Hydratačný krém po opaľovaní, ktorý vám zachová letné spomienky a nádhernú farbu po celý rok! Osviežte sa a relaxujte s letom morskou zmesou, ktorá hydratuje a tónuje na získanie hladkej žiariacej pleti. Leto žije ďalej s DermaDark® bronzerom, jedinečným farebným zvýrazňovačom, ktorý i naďalej stavia na farbe s každodenným používaním. Inovovaný hydratačný komplex HydraRich ™ (bambucké maslo, jojobový olej, glycerín) doplňuje suchú pokožku tak potrebnou vlhkosťou. Modernizovaný Age Defying Blend chráni pokožku proti príznakom starnutia a dodáva pleti prirodzený vzhľad. Rozširuje kolekciu produktovej rady Hemp Nation® o ďalší poopaľovací produkt, ktorý spĺňa módny dopyt po novej vôni, stavia na trende čistých, soli inšpirovaných vôní.

Hydratačný krém nie je vhodné aplikovať pred pobytom v soláriu, pretože môže blokovať proces opaľovania v soláriu a brániť plnému rozvinutiu farby. Najlepšie výsledky sa dosiahnu používaním hydratačného krému 2x denne, vždy po rannom a večernom sprchovaní.

Vôňa: morská soľ a santalové drevo: hlavné tóny mandariniek, ananásu, broskýň a vodných kvetín; stredné tóny kokosového krému, tmavého rumu a zvuku piesočnej pláže; spodné tóny santalového dreva, duglasky a gardénie. Bez parabénov.

Charakteristika produktu:

Hemp Seed Oil Tan Extender (opaľovací olej zo semien konope siateho)
THC-Drug and Paraben Free (bez THC a parabénov)

Vlastnosti produktu:

Summer by the Sea Blend – zmes morskej soli s bronzujúcimi zložkami na udržanie získanej farby opálenia.
Hydrating Complex - hydratačný komplex pre extrémne zvlhčenie pokožky.
HydraRich™ Blend - zaisťuje dokonalú hydratáciu a zadržuje vlhkosť, čím zanecháva pokožku zamatovo hebkú.
Age Defying Blend - super nabitá fúzia vitamínov ponúka prírodnú ochranu proti starnutiu.
Soft Focus Effects - mikroguličky rozptyľujú svetlo a znižujú tak viditeľnosť vrások.

Ako pôsobí:

Summer by the Sea Blend - mix morskej soli a extraktov santalového dreva nesmierne vyživuje a hydratuje, zatiaľ čo DermaDark® bronzer poskytuje postupný rozvoj farby bez akejkoľvek nedokonalosti.
Hydrating Complex - zmiešaním čistého konopného oleja a iných kožných hydratačných zložiek zostáva pleť zamatovo jemná na dotyk.
HydraRich™ Blend - bambucké maslo, jojobový olej a glycerín zaisťujú luxusný pocit a maximálnu hydratáciu.
Age Defying Blend - dekadentná zmes konopného oleja, vitamínov B5, E a Aloe Vera hydratuje pre mladistvo vyzerajúcu pokožku.
Soft Focus Effects - malé čiastočky dodávajú efekt guličkového ložiska, ktorý má za následok elegantnú hodvábnu štruktúru a rozptyľuje svetlo pre vyrovnaný tón pleti.