GRAFFITAN 250ml

Novinka!
Cena 38.40
Pôvodná cena 48.00, Zľava 20 %
DOSTUPNOSŤ: na sklade
Cena bez DPH: 32.00
Záručná doba: 19.09.2021
KS

Profesionálny samoopaľovací sprej s bronzerom 250ml

Samoopaľovací sprej s unikátnou kombináciou bronzerov Vašej pokožke okamžite dodá prirodzene vypadajúce, intenzívne zlaté opálenie. Opálenie behom nasledujúcich 3 – 4 hodín po aplikácií ešte zosilnie, a zároveň zanechá pokožku jemnú, žiarivú, hydratovanú a prevoňanú jemnou mandľovou vôňou s pridaným karamelovým extraktom. Farba opálenia sa postupne a rovnomerne zosvetľuje vplyvom prirodzenej regenerácie pokožky (podobne ako prirodzené opálenie slnkom), preto se musí nástrek opakovať. Nástrek ale bez problémov vydrží až 10 dní. Samoopaľovací sprej GRAFFITAN je úplne prírodný, a tak bezpečný pre Váš organizmus (hlavnou zložkou je DHA, extrakt z cukrovej trstiny). Má dokonca skvelé krycie vlastnosti, zbavíte se tak nerovností pigmentácie, žíl alebo akné a pritom se nemusíte obávať, že by došlo k zhoršeniu. So samoopaľovacím sprejom GRAFFITAN už nebudete musieť používať makeup.

 

Jedno balenie bez problémov vydrží až 2 mesiace! Dokonale opálenú pokožku si po jednej aplikácií môžte užívať až po dobu 10 dní.

 

Prečo kúpiť tento výrobok?

  1. prirodzene opálená pleť - žiadne škvrny, ani oranžová farba
  2. takmer okamžitý efekt - po 3 - 4 hodinách sa ešte prehĺbi
  3. dlhá výdrž - až 10 dní
  4. nahrádza makeup - kryje nesúmerný pigment, akné a zároveň nezhoršuje prejavy
  5. 100 % prírodné zloženie - je vhodný pre tehotné aj kojace ženy
  6. hydratuje pokožku
  7. má omladzujúce účinky
  8. vonia po mandliach a karamele
  9. nezafarbuje oblečenie - pozor iba pri nástreku, ide však dobre vyprať (aj biele prádlo)

Oblasť ošetrenia: tvár, dekolt, telo
Doba účinku: až 10 dní
Zloženievoda, aloe vera, DHA (extrakt z cukrovej trstiny), matrixyl a karamelový extrakt
Obsah DHA: 10 %
Objem: 250 ml

Aplikácia:

DHA zložka kombinovaná s jedinečným bronzerom poskytuje zlatisto-hnedé prirodzené vyzerajúce opálenie, ktoré sa vyvinie za 3-4 hod.(dovtedy je potrebné vyhnúť sa vode, aby sa nezmylo). Aplikujte na čistú pokožku. Držte asi 30 cm od sprejovanej časti, potom zľahka osušte fénom.

Začnite sprejovať nad hlavou a prechádzajte jemne cez oblasť, ktorá má byť opálená. Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa objaví podráždenie, nepoužívajte. Neobsahuje ochranu pred slnečným žiarením.      

Len na vonkajšie použitie.                          

Bez parabénov.