Australian Gold Force of Nature™ 15ml

Objem:
15 ml
Výrobca: AustralianGold
Kód: A10452
DOSTUPNOSŤ: pozastavená výroba
Cena bez DPH: 5.21
6.25 ks

Force of Nature® - krém do solária

Odviažte svoje najtmavšie túžby! Prírodná zmes Natural Beauty Bronzing Blend  so zmesou Natural Beauty Bronzing s 10-timi Bronzermi vám dodá okamžitú žiaru s maximálnou, rekord lámajúcou tmavou farbou. Komplex MetamorphaSkin™ premení suchú a nudnú pokožku tak, že ju hĺbkovo vyživí a zjemní. Vaša pokožka bude jemná ako maliarske plátno z kvetových lupeňov. Stačí namaľovať vašu najtmavšiu farbu.  ColorGuard™ Plus Tattoo technológia pomáha predchádzať vyblednutiu tetovania pomocou jedinečnej zvlhčovacej zmesi a dodá vášmu umeniu novú energiu. Zakončite to s Purrfection Finish Primer, Primer, ktorý zanechá pokožku hodvábne mäkkú pre celkový príťažlivý vzhľad. Je čas ísť na nezabudnuteľné dobrodružstvo a stať sa skutočnou silou prírody – Force of Nature™!

Doplňuje kolekciu produktov o ďalší špeciálny krém pre ženy, ktoré potrebujú ochrániť svoje tetovanie. Produkt je vhodný pre citlivú ženskú pokožku so základným opálením k intenzívnej stimulácii produkcie melanínu a pozvoľnému prechodu na maximálny stupeň opálenia a tiež na udržanie už dosiahnutého stupňa opálenia. Objavuje veľmi populárne trendy motýľov a fantázie. Produkt obsahuje lepok, ale neobsahuje parabény.

Vôňa: jahodový nektár: hlavné tóny hyacintov, modrých cyklámenov, jahôd, ovocná zložka a melón; stredné tóny papáje, ostružín, kvety broskýň a konvaliniek; spodné tóny jazmínu, malín a vanilky.

Charakteristika produktu:

Natural Beauty Bronzing Blend (prírodný bronzer)
MetamorphaSkin™ Complex (komplex meniaci pokožku)

Vlastnosti produktu:

Natural Beauty Bronzing Blend - bezchybná zmes prírodných výťažkov na získanie okamžitej tmavej koketnej farby opálenia.
MetamorphaSkin™ Complex - komplex meniaci pokožku.
ColorGuard™ Plus Tattoo Technology – luxusná zmes zvláčňujúcich prísad, ktoré hĺbkovo hydratujú, chránia a oživujú tetovanie.
Purrfection Finish Primer - vyplňuje nedostatky pokožky a vyrovnáva jej tón pre perfektný bronzový odtieň opálenia.

 Ako pôsobí:

Natural Beauty Bronzing Blend - výkonné prírodné výťažky sú dôkladne premiešané a vytvoria výnimočné farebné výsledky opálenia.
MetamorphaSkin™ Complex - transformuje suchú a mdlú pokožku do hĺbky, vyživuje a revitalizuje pre mladistvý vzhľad.
ColorGuard™ Plus Tattoo Technology – tigria tráva, čo je vysoko koncentrovaná aktívna prísada, stimuluje tvorbu kolagénu a zaisťuje tak vláčnu a jemnú pokožku. Kakaové maslo je bohaté na prírodné antioxidanty a je ľahko vstrebateľné. Poskytuje okamžitú úľavu suchej pokožke a hydratuje na oživenie tetovania.
Purrfection Finish Primer - prírodný polymér získaný z kukuričného škrobu v kombinácii s rozjasňujúcou prísadou vyplňuje nedostatky pleti, pre dokonalý vzhľad a žiarivý tón pleti. Zanecháva jemnú pokožku.