Accelerator Extreme™ 250ml

Výrobca: AustralianGold
Kód: A10763/AK
DOSTUPNOSŤ: skladom 15 ks
Cena bez DPH: 24.13
28.95 ks

krém do solária Accelerator Extreme

Naša ikonická opaľovacia zmes je teraz super nabitá! Telový opaľovací krém do solária s bronzerom pre urýchlenie opálenia. Vzájomná kombinácia DHA5-tich prírodných bronzerov vytvára úžasné okamžité výsledky a tmavšiu, dlhšie trvajúcu farbu. Exkluzívna zložka Biosine Complex® je nositeľom živín, ktorej zvlhčujúce a ochranné prvky pomáhajú udržiavať pokožku maximálne hydratovanú. Extrakt Echinacey je zmiešaný s prírodnými austrálskymi olejmi, vitamínom A a E a pomáha tak chrániť pred vonkajšími vplyvmi životného prostredia. Nadväzuje na popularitu názvu Accelerator, pokračuje v expanzii cenovo výhodných AG produktov a prvýkrát bolo v rámci tejto formule použité DHA. Unisex produkt je vhodný pre pokožku so základným opálením k intenzívnej stimulácii produkcie melanínu a pozvoľnému prechodu na maximálny stupeň opálenia a tiež na udržanie už dosiahnutého stupňa opálenia. Ako urýchľovač opálenia  sa môže používať aj na pokožku bez základného opálenia u toho typu pokožky, ktorý sa ľahko a dobre opaľuje a nevykazuje známky alergických a problematických reakcií.

Zamilujete si tento jedinečný, hodvábny pocit a sviežu kakaovo-tropickú vôňu.

Charakteristika produktu:

Intenzívny DHA bronzer
Extrakt Echinacey

Vlastnosti produktu:

Intense DHA Bronzer Blend – intenzívna zložka DHA sa mieša s prírodnými bronzermi.
Echinacea Extract - čistý extrakt Echinacey poskytuje silné antioxidačné vlastnosti.
Biosine Complex® - zdokonalená kombinácia ingrediencií (olivový olej, esenciálny olej z Tea Tree, panthenol) ukľudňuje, zjemňuje a hydratuje.
Skin Softening Blend - zložky zjemňujúce pokožku.

Ako pôsobí:

Intense DHA Bronzer Blend - DHA a prírodné bronzery poskytujú okamžité farebné výsledky a zaisťujú dlhšie trvanie bronzového odtieňa opálenia.
Echinacea Extract - antioxidačné vlastnosti Echinacey pomáhajú regenerovať pokožku a celkovo zlepšujú vzhľad pleti.
Biosine Complex® - zjemňuje a hydratuje za účelom dosiahnutia maximálnych opaľovacích výsledkov.
Skin Softening Blend – zmes olejov, vitamínov a Aloe Vera vyživuje a zvlhčuje pokožku pre jej žiarivý vzhľad.